top of page

Lymfodrenáže

Čistota, zdraví, lehkost

MANUÁLNÍ  LYMFODRENÁŽ

Odborně provedená MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ podporuje a posiluje vstřebávací a transportní funkci lymfatického systému. Speciální drenáž pomalými kruhovými nebo spirálovými hmaty odvádí mízu do sběrných uzlin.
Manuální lymfodrenáž výrazně působí na zlepšení vzhledu pokožky při celulitidě, příznivě podporuje tok lymfy, napomáhá k regeneraci pokožky. Podporuje detoxikaci těla. Vhodná při redukci váhy, po úrazu, po operaci (liposukci).

IMG_0632.JPG
IMG_0639.JPG

REFLEXNÍ LYMFODRENÁŽ

Jemná speciální masáž využívá reflexní plochy na chodidlech – naše tělo je zrcadleno na ploskách a nártech nohou.
Vhodné pro podporu lymfatického systému, detoxikaci organismu, odvodnění a harmonizaci orgánů.​

MANUÁLNÍ LYMFODRENÁŽ OBLIČEJE

Uvolnění otoků, detoxikace obličeje. Nejvíce ucítíte uvolnění kolem očí, nosu a brady.  Lymfodrenáž rozjasní vzhled, uvolní tlak kolem očí a zvedne kontury obličeje.

IMG_0615.JPG
Nabídka: Services

Relaxační masáže

Dopřejte si chvilku pro sebe.

IMG_0612.JPG

LIFTING OBLIČEJE

Plastická masáž obličeje

Nová masážní technika s anti-age efektem. Výsledkem je pevná, pružná a elastická pokožka. Úžasná francouzská masáž pro vitalitu pleti, zpevnění kontur obličeje, uvolnění otoků a zjemnění vrásek.

IMG_0633.JPG

UVOLŇUJÍCÍ MASÁŽ NOHOU

Masáž chodidel a lýtek

Masáž plosek, nártů a lýtek přináší úžasné uvolnění od bolesti a odplavení pocitu tíhy a únavy nohou. Dodá nožkám pocit svěžesti a lehkosti. Díky působení na reflexní body chodidel má příznivé účinky na celé tělo i mysl. Masáž začíná jemným peelingem chodidel.

IMG_0640.JPG

REGENERAČNÍ MASÁŽ

Masáž celého těla

Patří mezi manuální relaxační terapie. Působí blahodárně okamžitě na tělo i duši. Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masážní hmaty uvolňují únavové látky ze svalů, regenerují kožní napětí a prokrvují pokožku.

IMG_0604.JPG

PROTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY

Uvolnění šíje a obličeje

Masáž přináší uvolnění „stresové zóny“ svalů šíje, krku a obličeje. Hluboce uvolňující masáž využívá jemné stimulační hmaty a akupresurní body. „Vypněte hlavu“ a nechte se unášet do pohody a relaxace.

IMG_0618.JPG

MASÁŽ OBLIČEJE HOT STONES A ČOKOLÁDOU

Pro mladistvý vzhled vaší pleti

Teplo kamenů uvolní napětí a zpevní kontury. Kvalitní čokoláda rozjasní pleť a svými harmonizujícími účinky rozzáří vaši ženskost. Nechte se hýčkat vůní čokolády.

Nabídka: Services

Uvolňující rituály

Nechte se hýčkat.

WhatsApp Image 2022-06-29 at 09.58.06-2.jpeg

RITUÁL PRO TĚHULKY

Masáž pro Vás i Vaše miminko

Masáž je jemná a velmi šetrná. Má blahodárné účinky jak pro nastávající maminku, tak i pro miminko. Díky kvalitním olejům a jemným pomalým hmatům přináší masáž fyzické, psychické i emocionální uvolnění. ​Panenský masážní olej příjemně hydratuje pokožku a předchází tím tvorbě strií.
Masáž je vhodná od 4. měsíce těhotenství.

IMG_0546.JPG

RITUÁL PÉČE O PLEŤ

Svěžest a krása

Ošetření pleti kvalitní kosmetikou Jeu'Demeure pro posílení, ochranu a regeneraci pokožky. Zpevňující masáž podle typu pleti. Regenerace a správná výživa pleti, to je podpora zdraví a krásy pokožky.

IMG_0581.JPG

RITUÁL KLIDU

Hluboká relaxace a uvolnění

Uvolňující masáž obličeje a hlavy zklidňuje a odstraňuje únavu způsobenou stresem a napětím. Masáž uvolní ztuhlé svaly šíje, obličeje a vlasové pokožky. Zavede vás do ráje klidu, relaxace a pohody. Svaly se uvolní a mysl přestane na chvilku pracovat.

7A3DA2D4-B27D-48FA-BD89-E5E338B278FF.jpeg

AROMA MASÁŽ

Síla voňavého doteku

Tato luxusní relaxační procedura Vám přinese hledané uvolnění od následků stresu a dlouhodobého pracovního zatížení. Éterické vonné oleje svým hlubokým účinkem stabilizují psychiku, harmonizují tělesné i duševní pochody. Namíchejte si svou směs éterických olejů a nechte se unášet jejich vůní a energií..

IMG_0640.JPG

TĚLOVÝ RITUÁL INDONÉSIE

Harmonie ženskosti

 Exotické ošetření SOTHYS kombinující dýchací rituál a masáž celého těla Vás "zanese" do daleké Indonésie.  

Originální protokol SOTHYS ošetření inspirovaný předními indonéskými kosmetickými rituály, jejichž cílem je dosáhnout tělesného i duševního zdraví obnovením rovnováhy energií.

Kokosový olej z dužiny a olej ze santalového dřeva dodá pokožce těla hydrataci, výživu a jemnost. Vůně jasmínových květů a santalu zklidní mysl, uvolní napětí, zvláční pokožku těla, prohloubí dýchání. 

Nabídka: Services
bottom of page